3 februari, 2021
De achtste editie van het Booster Festival wordt anders dan anders, maar de organisatie van het festival werkt ondanks alles hard door. Voor de kerst werden de eerste namen voor het showcasefestival al bekend gemaakt en net na de feestdagen volgt alweer de tweede lading. Op 10 april presenteren de volgende acts zich aan de Nederlandse muziekindustrie.
De acts tot nu toe:
Booster
Booster is dé plek waar nieuw Oost-Nederlands talent een podium krijgt en kennis kan maken met de gehele muziekindustrie van Nederland. Ieder jaar domineert Booster het centrum van Enschede met overdag de conference in het ArtEZ Conservatorium en ’s avonds het showcasefestival.
Online
Dit jaar zal Booster online plaatsvinden. Alle geselecteerde acts krijgen de kans om een Booster Livesessie op te nemen op een bijzondere locatie in Enschede. Deze sessies worden op 10 april verspreid over vier verschillende online podia uitgezonden via de website van Booster. Ook de conference wordt in een online vorm gegoten.
Wout Waanders ontvangt voor zijn debuutbundel Parkplan een nominatie voor de Herman de Coninckprijs
Geniet van podcasts, interviews, lunchspreekbeurten, films, wandelingen, schrijversgesprekken en veel meer!
Welke vrouw heeft impact gehad op jouw leven en waarom?
Helena Hoogenkamp's debuutroman Het aanbidden van Louis Claus verschenen bij De Bezige Bij.
In februari en april zijn Ruben Chi en Arnhemse Meisjes te zien via een livestream. Geniet thuis op de bank van de voorstellingen!