Zoeken

Ja, ik ontvang graag
maandelijks jullie nieuws!

Ik ben geïnteresseerd in:

algemene nieuwsbrief
dans
literatuur
muziektheater
popmuziek
theater
EN

Contact

Wij zijn gevestigd in het oosten

Heb je een idee, opmerking of vraag? We horen graag van je.

In verband met de maatregelen rondom het coronavirus zijn onze kantoren gesloten en werken we thuis. Je kunt ons hierdoor telefonisch minder goed bereiken. Per email zijn we goed bereikbaar: via info@denieuweoost.nl.

Deventer

Bagijnenstraat 11
7411 PT Deventer

0570 600177
ma t/m vr van 09:00 -17:00

Arnhem

Postadres:
Postbus 1132
6801 BC Arnhem

Bezoekadres:
Rijnstraat 42
6811 EX Arnhem

026 3511911
ma t/m vr van 12:00 -17:00

Nijmegen

Postadres:
Postbus 1009
6501 BA Nijmegen

Bezoekadres:
Mariënburg 75
6511 PS Nijmegen

024 3231904
ma t/m vr van 10:00 -18:00

Medewerkers

Bekijk onze aanbod pagina om te zien welke medewerker bij welk project betrokken is.

Lijkt het jou leuk om aan de slag te gaan bij De Nieuwe Oost? Bekijk dan onze vacaturepagina

Directie

Eve Hopkins

Eve Hopkins

directie

eve@denieuweoost.nl

Frank Tazelaar

Frank Tazelaar

directie

frank@denieuweoost.nl

Dennis Platvoet

Dennis Platvoet

artistiek & zakelijk coördinator

dennisplatvoet@denieuweoost.nl

Talentontwikkeling

daphne storms

daphne storms

hoofd talentontwikkeling & productie | Theater & Dans

daphne@denieuweoost.nl

Kim van Kaam

Kim van Kaam

hoofd talentontwikkeling & literair agentschap | Wintertuin

kim@denieuweoost.nl

Wim Koens

Wim Koens

talentontwikkeling & productie | Pop

wim@denieuweoost.nl

Nikolai Serda

Nikolai Serda

talentontwikkeling & productie | Pop

nikolai@denieuweoost.nl

Willem Claassen

Willem Claassen

talentontwikkeling | Wintertuin

willem@denieuweoost.nl

Thom Wijenberg

Thom Wijenberg

talentontwikkeling | Wintertuin

thom@denieuweoost.nl

Productie & techniek

Rob Daanen

Rob Daanen

hoofd techniek | Theater & Dans

rob@denieuweoost.nl

Karlijn Ribbers

Karlijn Ribbers

productie | Pop

karlijn@denieuweoost.nl

Quirijn Lokker

Quirijn Lokker

productie | Wintertuin

quirijn@denieuweoost.nl

Tommy van de Broeck

Tommy van de Broeck

techniek | Theater & dans

tommy@denieuweoost.nl

Danique Jongbloed

Danique Jongbloed

productie | Theater & Dans

danique@denieuweoost.nl

Marketing & communicatie

Lisanne Boomkamp

Lisanne Boomkamp

hoofd marketing & communicatie | Wintertuin

lisanne@denieuweoost.nl

Constance VR

Constance VR

hoofd marketing & communicatie | Pop

constance@denieuweoost.nl

Laura Huberts

Laura Huberts

Hoofd Marketing & Communicatie | Theater & dans

laura.huberts@denieuweoost.nl

Carla Nent

Carla Nent

interim hoofd marketing & communicatie | Theater & dans

carla@denieuweoost.nl

Nikkie Jessen

Nikkie Jessen

marketing & communicatie | Theater & dans

nikkie@denieuweoost.nl

Jos Lenkens

Jos Lenkens

grafisch ontwerp I Wintertuin

jos@denieuweoost.nl

Naomi Engels

Naomi Engels

marketing & communicatie I Wintertuin

naomi@denieuweoost.nl

Debby Koster

Debby Koster

marketing & communicatie Theater a/d Rijn

debby@denieuweoost.nl

Robin Arntz

Robin Arntz

marketing & communicatie I Wintertuin

robin@denieuweoost.nl

Ellen Gaikhorst

Ellen Gaikhorst

Stagiair marketing | Theater & Dans

ellen@denieuweoost.nl

Programma

Noortje Kessels

Noortje Kessels

hoofd impactprojecten | Wintertuin

noortje@denieuweoost.nl

Laurens van de Linde

Laurens van de Linde

hoofd programma | Wintertuin

laurens@denieuweoost.nl

Elke Decates

Elke Decates

programma I Wintertuin

elke@denieuweoost.nl

Myrna Eppings

Myrna Eppings

programma I Wintertuin

myrna@denieuweoost.nl

Tom Verstappen

Tom Verstappen

programma I Wintertuin

tomverstappen@denieuweoost.nl

Merle Findhammer

Merle Findhammer

Programmamaker | Wintertuin

merle@denieuweoost.nl

Holly van Zoggel

Holly van Zoggel

Stagiair programmamaker | Wintertuin

holly@denieuweoost.nl

Bureau & administratie

Linda Kokke

Linda Kokke

directie-ondersteuning, beleid & fondsenwerving | Theater & dans

linda@denieuweoost.nl

Floor Ruyters

Floor Ruyters

zakelijke ondersteuning | Theater & dans

floor@denieuweoost.nl

Mirjam Grolle

Mirjam Grolle

zakelijke ondersteuning | Pop

mirjam@denieuweoost.nl

Nine Hoog Antink

Nine Hoog Antink

directie-ondersteuning & bureau | Wintertuin

nine@denieuweoost.nl

Herma van Gerestijn

Herma van Gerestijn

administratie | Theater & dans

herma@denieuweoost.nl

Nathalie van de Loo

Nathalie van de Loo

administratie I Wintertuin

nathalie@denieuweoost.nl

Projectmedewerkers

Sholeh Rezazadeh

Sholeh Rezazadeh

organisatie Literatuurnest Digitaal | Wintertuin

sholeh@denieuweoost.nl

Chris Lomans

Chris Lomans

programma Literatuurnest Nijmegen & Staat van het Verhaal | Wintertuin

chris@denieuweoost.nl

Smita James

Smita James

programma Staat van het Verhaal | Wintertuin

smita@denieuweoost.nl

Stefanie Liebreks

Stefanie Liebreks

literair professional CELA I Wintertuin

stefanie@wintertuin.nl

Erik Peters

Erik Peters

marketing & communicatie CELA I Wintertuin

erik@denieuweoost.nl

Martin Rombouts

Martin Rombouts

organisatie Literatuurnest Utrecht I Wintertuin

Aline Arts

Aline Arts

organisatie Literatuurnest Nijmegen I Wintertuin

Joeri Oltheten

Joeri Oltheten

directie Wintertuin Curaçao

joeri@denieuweoost.nl

ANBI

De Nieuwe Oost is door de belastingdienst aangemerkt als Algemeen Nut Beogende Instelling. De verplicht te publiceren gegevens vind je hier.

Mores.online

De Nieuwe Oost ondersteunt Mores.online. Het meldpunt voor ongewenste omgangsvormen in de podiumkunsten-, televisie- en filmsector