Zoeken

Ja, ik ontvang

graag jullie nieuws!

Ik ben geïnteresseerd in:

algemene nieuwsbrief
dans
literatuur
muziektheater
popmuziek
theater
makersnieuwsbrief

Contact

Wij zijn gevestigd in het oosten

Heb je een idee, opmerking of vraag? We horen graag van je.

Deventer

Bagijnenstraat 11
7411 PT Deventer

0570 600177
ma t/m vr van 09:00 -17:00

Arnhem

Postadres:
Postbus 1132
6801 BC Arnhem

Bezoekadres:
Rijnstraat 42
6811 EX Arnhem

026 3511911
ma t/m vr van 10:00 -17:00

NIjmegen

Postadres:
Postbus 1009
6501 BA Nijmegen

Bezoekadres:
Wezenlaan 71
6531 MK Nijmegen

024 3231904
ma t/m vr van 10:00 -18:00

Medewerkers

Bekijk onze aanbod pagina om te zien welke medewerker bij welk project betrokken is.

Directie

Eve Hopkins

Eve Hopkins

directie

eve@denieuweoost.nl

Frank Tazelaar

Frank Tazelaar

directie

frank@denieuweoost.nl

Maike Fleuren

Maike Fleuren

directie

maike@denieuweoost.nl

Marketing

Sandra Holleman

Sandra Holleman

senior marketeer

sandra@denieuweoost.nl

Lisanne Boomkamp

Lisanne Boomkamp

senior marketeer

lisanne@denieuweoost.nl

Pieter van Adrichem

Pieter van Adrichem

senior marketeer

pieter@denieuweoost.nl

Anke Lensen

Anke Lensen

contentmanager

anke@denieuweoost.nl

Merel Burghouwt

Merel Burghouwt

projectmarketeer

merel@denieuweoost.nl

Roos Muis

Roos Muis

projectmarketeer

roos@denieuweoost.nl

Imke Loeffen

Imke Loeffen

marketing

publiciteit@denieuweoost.nl

Productie

daphne storms

daphne storms

producent

daphne@denieuweoost.nl

Wim Koens

Wim Koens

producent

wim@denieuweoost.nl

Karlijn Ribbers

Karlijn Ribbers

producent

karlijn@denieuweoost.nl

Nikolai Serda

Nikolai Serda

producent

nikolai@denieuweoost.nl

Sarah Goorhuis

Sarah Goorhuis

Productie stagiaire

sarah@denieuweoost.nl

Bureau administratie

Floor Ruyters

Floor Ruyters

assistent zakelijk leiding

floor@denieuweoost.nl

Herma van Gerestijn

Herma van Gerestijn

administratie

herma@denieuweoost.nl

Mirjam Grolle

Mirjam Grolle

zakelijke ondersteuning

mirjam@denieuweoost.nl

Birgitte Tuinder

Birgitte Tuinder

administratie

birgitte@denieuweoost.nl

Nine Hoog Antink

Nine Hoog Antink

fondsenwerver & bureau

nine@denieuweoost.nl

Programmamakers

Monique Warnier

Monique Warnier

programmamaker

monique@denieuweoost.nl

Elke Decates

Elke Decates

programmamaker

elke@denieuweoost.nl

Willem Claassen

Willem Claassen

programmamaker

willem@denieuweoost.nl

Laurens van de Linde

Laurens van de Linde

programmamaker

laurens@denieuweoost.nl

Myrna Eppings

Myrna Eppings

programmamaker

myrna@denieuweoost.nl

Impact

Noortje Kessels

Noortje Kessels

impactproducent

noortje@denieuweoost.nl

Literair agentschap

Kim van Kaam

Kim van Kaam

Literaire talentontwikkelaar

kim@denieuweoost.nl

Manouk Miltenburg

Manouk Miltenburg

literair agent & programmamaker

manouk@denieuweoost.nl

Ilonka Reintjens

Ilonka Reintjens

Literair agent

ilonka@denieuweoost.nl

Uitgeverij

Jos Lenkens

Jos Lenkens

grafisch ontwerper

jos@denieuweoost.nl

Dennis Gaens

Dennis Gaens

uitgever

dennis@denieuweoost.nl

Techniek

Rob Daanen

Rob Daanen

technicus

rob@denieuweoost.nl

Projectmedewerkers

Carlos Arango

Carlos Arango

producent Nieuwe Electronische Waar

carlos@monstersincognito.nl

Wout Waanders

Wout Waanders

organisator Literaturjugend Nijmegen

woutwaanders@denieuweoost.nl

Joeri Oltheten

Joeri Oltheten

projectleider afdeling Curaçao

joeri@denieuweoost.nl

De Nieuwe Oost

Bestuur / Artistieke leiding
Maike Fleuren, Frank Tazelaar & Eve Hopkins. Het bestuur wordt bijgestaan door een Raad van Toezicht.

Raad van Toezicht
Rento Zoutman, Sef Maessen & Willem Hillenius. Onze raadsleden ontvangen geen beloning voor hun taken.

RSIN: 852254507

Statuten
De stichting heeft ten doel: de bevordering van cultuur, waaronder begrepen de lees-, schrijf-, theatercultuur, en voorts al hetgeen met een en ander rechtstreeks of zijdelings verband houdt of daartoe bevorderlijk kan zijn, alles in de ruimste zin van het woord. De activiteiten van de stichting hebben tot doel de huidige cultuur een vitaal en relevant onderdeel te laten zijn van de hedendaagse cultuurbeleving. De stichting kan haar doel onder meer verwezenlijken door middel van:

-Het organiseren van (theater)festivals en evenementen. Hiermee richt de stichting zich op het presenteren en programmeren van cultuur en andere kunstvormen.

- Het produceren en ontwikkelen van genreverbindende producties, voorstellingen en evenementen, het verstrekken van productieopdrachten en het begeleiden van kunstenaars. Hiermee richt de stichting zich op het stimuleren, ontwikkelen, verdiepen en verbreden van cultuur en andere kunstvormen.