Zoeken

Ja, ik ontvang graag
maandelijks jullie nieuws!

Ik ben geïnteresseerd in:

algemene nieuwsbrief
dans
literatuur
muziektheater
popmuziek
theater
EN

Contact

Wij zijn gevestigd in het oosten

Heb je een idee, opmerking of vraag? We horen graag van je.

In verband met de maatregelen rondom het coronavirus zijn onze kantoren gesloten en werken we thuis. Je kunt ons hierdoor telefonisch minder goed bereiken. Per email zijn we goed bereikbaar: via info@denieuweoost.nl.

Deventer

Bagijnenstraat 11
7411 PT Deventer

0570 600177
ma t/m vr van 09:00 -17:00

Arnhem

Postadres:
Postbus 1132
6801 BC Arnhem

Bezoekadres:
Rijnstraat 42
6811 EX Arnhem

026 3511911
ma t/m vr van 12:00 -17:00

Nijmegen

Postadres:
Postbus 1009
6501 BA Nijmegen

Bezoekadres:
Mariënburg 75
6511 PS Nijmegen

024 3231904
ma t/m vr van 10:00 -18:00

Medewerkers

Bekijk onze aanbod pagina om te zien welke medewerker bij welk project betrokken is.

Lijkt het jou leuk om aan de slag te gaan bij De Nieuwe Oost? Bekijk dan onze vacaturepagina

Directie

Eve Hopkins

Eve Hopkins

directie

eve@denieuweoost.nl

Frank Tazelaar

Frank Tazelaar

directie

frank@denieuweoost.nl

Dennis Platvoet

Dennis Platvoet

artistiek & zakelijk coördinator

dennisplatvoet@denieuweoost.nl

Marketing

Lisanne Boomkamp

Lisanne Boomkamp

senior marketeer

lisanne@denieuweoost.nl

Constance VR

Constance VR

marketing & communicatie pop

constance@denieuweoost.nl

Carla Nent

Carla Nent

Interim marketeer

carla@denieuweoost.nl

Nienke Aangenendt

Nienke Aangenendt

senior marketeer

nienke@denieuweoost.nl

Nikkie Jessen

Nikkie Jessen

projectmarketeer

nikkie@denieuweoost.nl

Robin Arntz

Robin Arntz

projectmarketeer

robin@denieuweoost.nl

Debby Koster

Debby Koster

marketing & communicatie Theater a/d Rijn

debby@denieuweoost.nl

Naomi Engels

Naomi Engels

projectmarketeer

naomi@denieuweoost.nl

Productie

daphne storms

daphne storms

hoofd productie

daphne@denieuweoost.nl

Wim Koens

Wim Koens

producent

wim@denieuweoost.nl

Karlijn Ribbers

Karlijn Ribbers

producent

karlijn@denieuweoost.nl

Nikolai Serda

Nikolai Serda

producent

nikolai@denieuweoost.nl

Danique Jongbloed

Danique Jongbloed

productiemedewerker

danique@denieuweoost.nl

Ellen Gaikhorst

Ellen Gaikhorst

Stagiair productie

ellen@denieuweoost.nl

Bureau administratie

Nathalie van de Loo

Nathalie van de Loo

administratie

nathalie@denieuweoost.nl

Quirijn Lokker

Quirijn Lokker

bureauproductie

quirijn@denieuweoost.nl

Linda Kokke

Linda Kokke

directie-ondersteuning, beleid & fondsenwerving

linda@denieuweoost.nl

Floor Ruyters

Floor Ruyters

assistent zakelijk leiding

floor@denieuweoost.nl

Herma van Gerestijn

Herma van Gerestijn

administratie

herma@denieuweoost.nl

Mirjam Grolle

Mirjam Grolle

zakelijke ondersteuning

mirjam@denieuweoost.nl

Nine Hoog Antink

Nine Hoog Antink

fondsenwerver & bureau

nine@denieuweoost.nl

Programmamakers

Elke Decates

Elke Decates

programmamaker

elke@denieuweoost.nl

Laurens van de Linde

Laurens van de Linde

programmamaker

laurens@denieuweoost.nl

Myrna Eppings

Myrna Eppings

programmamaker

myrna@denieuweoost.nl

Tom Verstappen

Tom Verstappen

programmamaker

tomverstappen@denieuweoost.nl

Impact

Noortje Kessels

Noortje Kessels

impactproducent

noortje@denieuweoost.nl

Literaire Talentontwikkeling

Willem Claassen

Willem Claassen

Interim literair talentontwikkelaar

willem@denieuweoost.nl

Kim van Kaam

Kim van Kaam

literaire talentontwikkelaar

kim@denieuweoost.nl

Thom Wijenberg

Thom Wijenberg

redacteur & programmamaker

thom@denieuweoost.nl

CELA

Stefanie Liebreks

Stefanie Liebreks

Interim literair agent

stefanie@wintertuin.nl

Anne Lopes Michielsen

Anne Lopes Michielsen

Projectmanager CELA Nederland

anne@wintertuin.nl

Erik Peters

Erik Peters

projectmarketeer CELA

erik@denieuweoost.nl

Uitgeverij

Jos Lenkens

Jos Lenkens

grafisch ontwerper

jos@denieuweoost.nl

Techniek

Rob Daanen

Rob Daanen

technicus

rob@denieuweoost.nl

Tommy van de Broeck

Tommy van de Broeck

technicus

tommy@denieuweoost.nl

Projectmedewerkers

Chris Lomans

Chris Lomans

organisator Literaturjugend Nijmegen

chris@denieuweoost.nl

Joeri Oltheten

Joeri Oltheten

projectleider afdeling Curaçao

joeri@denieuweoost.nl

Mirte ten Broek

Mirte ten Broek

Educatiemedewerker

mirte@denieuweoost.nl

Martin Rombouts

Martin Rombouts

organisator Literaturjugend Utrecht

Aline Arts

Aline Arts

organisator Literaturjugend Nijmegen

ANBI

De Nieuwe Oost is door de belastingdienst aangemerkt als Algemeen Nut Beogende Instelling. De verplicht te publiceren gegevens vind je hier.

Mores.online

De Nieuwe Oost ondersteunt Mores.online. Het meldpunt voor ongewenste omgangsvormen in de podiumkunsten-, televisie- en filmsector