Zoeken

Ja, ik ontvang graag
maandelijks jullie nieuws!

Ik ben geïnteresseerd in:

algemene nieuwsbrief
dans
literatuur
muziektheater
popmuziek
theater
makersnieuwsbrief

Contact

Wij zijn gevestigd in het oosten

Heb je een idee, opmerking of vraag? We horen graag van je.

Deventer

Bagijnenstraat 11
7411 PT Deventer

0570 600177
ma t/m vr van 09:00 -17:00

Arnhem

Postadres:
Postbus 1132
6801 BC Arnhem

Bezoekadres:
Rijnstraat 42
6811 EX Arnhem

026 3511911
ma t/m vr van 10:00 -17:00

Nijmegen

Postadres:
Postbus 1009
6501 BA Nijmegen

Bezoekadres:
Stieltjesstraat 2
6511 AC Nijmegen

024 3231904
ma t/m vr van 10:00 -18:00

Medewerkers

Bekijk onze aanbod pagina om te zien welke medewerker bij welk project betrokken is.

Directie

Eve Hopkins

Eve Hopkins

directie

eve@denieuweoost.nl

Frank Tazelaar

Frank Tazelaar

directie

frank@denieuweoost.nl

Maike Fleuren

Maike Fleuren

directie

maike@denieuweoost.nl

Marketing

Sandra Holleman

Sandra Holleman

senior marketeer

sandra@denieuweoost.nl

Lisanne Boomkamp

Lisanne Boomkamp

senior marketeer

lisanne@denieuweoost.nl

Nienke Aangenendt

Nienke Aangenendt

projectmarketeer

nienke@denieuweoost.nl

Merel Burghouwt

Merel Burghouwt

projectmarketeer

merel@denieuweoost.nl

Roos Muis

Roos Muis

projectmarketeer

roos@denieuweoost.nl

Stefan Kollee

Stefan Kollee

projectmarketeer

stefan@denieuweoost.nl

Nikkie Jessen

Nikkie Jessen

projectmarketeer

nikkie@denieuweoost.nl

Wout Kemkens

Wout Kemkens

projectmarketeer

wout@denieuweoost.nl

Melissa van den Schoor

Melissa van den Schoor

melissa@denieuweoost.nl

Productie

Richard Wevers

Richard Wevers

producent & boeker

richard@denieuweoost.nl

daphne storms

daphne storms

producent

daphne@denieuweoost.nl

Wim Koens

Wim Koens

producent

wim@denieuweoost.nl

Karlijn Ribbers

Karlijn Ribbers

producent

karlijn@denieuweoost.nl

Nikolai Serda

Nikolai Serda

producent

nikolai@denieuweoost.nl

Sarah Goorhuis

Sarah Goorhuis

productie assistent

sarah@denieuweoost.nl

Bureau administratie

Quirijn Lokker

Quirijn Lokker

Bureauproductie

quirijn@denieuweoost.nl

Linda Kokke

Linda Kokke

directie-ondersteuning

linda@denieuweoost.nl

Floor Ruyters

Floor Ruyters

assistent zakelijk leiding

floor@denieuweoost.nl

Herma van Gerestijn

Herma van Gerestijn

administratie

herma@denieuweoost.nl

Mirjam Grolle

Mirjam Grolle

zakelijke ondersteuning

mirjam@denieuweoost.nl

Birgitte Tuinder

Birgitte Tuinder

administratie

birgitte@denieuweoost.nl

Nine Hoog Antink

Nine Hoog Antink

fondsenwerver & bureau

nine@denieuweoost.nl

Programmamakers

Monique Warnier

Monique Warnier

programmamaker

monique@denieuweoost.nl

Elke Decates

Elke Decates

programmamaker

elke@denieuweoost.nl

Laurens van de Linde

Laurens van de Linde

programmamaker

laurens@denieuweoost.nl

Myrna Eppings

Myrna Eppings

programmamaker

myrna@denieuweoost.nl

Tom Verstappen

Tom Verstappen

stage programma

tomverstappen@denieuweoost.nl

Impact

Noortje Kessels

Noortje Kessels

impactproducent

noortje@denieuweoost.nl

Literair agentschap

Kim van Kaam

Kim van Kaam

literaire talentontwikkelaar

kim@denieuweoost.nl

Manouk Miltenburg

Manouk Miltenburg

literair agent & programmamaker

manouk@denieuweoost.nl

Ilonka Reintjens

Ilonka Reintjens

literair agent

ilonka@denieuweoost.nl

Thom Wijenberg

Thom Wijenberg

stage Literair agentschap

thom@denieuweoost.nl

Uitgeverij

Jos Lenkens

Jos Lenkens

grafisch ontwerper

jos@denieuweoost.nl

Dennis Gaens

Dennis Gaens

uitgever

dennis@denieuweoost.nl

Techniek

Rob Daanen

Rob Daanen

technicus

rob@denieuweoost.nl

Projectmedewerkers

Dennis Platvoet

Dennis Platvoet

projectleider NEW

dennis@platvoet.nu

Matthijs van der Laan

Matthijs van der Laan

coördinator vrijwilligers

vrijwilligers@denieuweoost.nl

Wout Waanders

Wout Waanders

organisator Literaturjugend Nijmegen

woutwaanders@denieuweoost.nl

Joeri Oltheten

Joeri Oltheten

projectleider afdeling Curaçao

joeri@denieuweoost.nl

ANBI

De Nieuwe Oost is door de belastingdienst aangemerkt als Algemeen Nut Beogende Instelling. De verplicht te publiceren gegevens vind je hier.

Mores.online

De Nieuwe Oost ondersteunt Mores.online. Het meldpunt voor ongewenste omgangsvormen in de podiumkunsten-, televisie- en filmsector